Portretų Užsakymas

Portretų Užsakymas

Portretų užsakymas ir piešimas iš „gyvo“ modelio ir iš nuotraukų
Jūs galite užsisakyti man portretą iš sėdinčio „gyvo“ modelio, tai yra padaryti portretą „iš natūros“, kai žmogus pozuoja „gyvai“. Tam, kad nupiešti tokį portretą aš galėčiau net atvykti pas jūs, ir ne tik į Lietuva, bet, manau, netgi ir į bet kurią kitą pasaulio šalį. Jums, aišku, tada reikęs apmokėti papildomai tokios kelionės bei panaudoto jai laiko kaštus bei išlaidos.

Be to, aš galiu padaryti gražų portretą iš nuotraukos arba nuotraukų. Tai nebus nuotraukos replika ar kopija, bet tai bus portretas, kuris buvo darytas ir kuriamas remiantis nuotrauką. Skirtumas tarp šių dvejų dalykų tas, kad nupiešta ant popieriaus ar nutapyta ant drobės nuotraukos replika arba kopija yra labiau mechaninis darbas, kurių daug pavyzdžių (dažniausia dar ir nevykusiu – bukime atviri) galima surasti Internete arba bet kur. Ir tie pavyzdžiai iš Interneto todėl atrodo taip graudžiai, nes daro juos dažniausiai „bylė kas“, tame tarpe net ir žmonės, kurie niekad nesimokę dailės.

Aš, skirtingai nuo tų Interneto pavyzdžių, žiūriu į savo dailininko darbą kitaip: kai aš darau savo portretus, aš stengiuosi išgauti panašumą ne iš akcentavimo modelių trūkumų (o jų, deja, visi mes turime), tačiau pabrėžiant modelių veidų dorybės bei privalumus; ir mano tikslas kuriant portretą yra padaryti kažką gražaus, nenutolstant perdaug nuo paties gyvo modelio veido bruožu. Jei kartais yra neįmanoma pasiekti, kad Tobulas Pasaulis suptu mus tikrovėje, tai tada aš bandau sukurti jį savo portretuose, piešiniuose bei paveiksluose.

Jei norėtumėte užsisakyti man portretą, vardų meną ar kitą meno kūrinį, prašom rašyti man per mano virtualine vizitinė kortelė Kunst.tel

Arba teiraukitės tiesiogiai per mano el. paštą: talismanics ♣ gmail.com (siunčiant el. laišką, pateiktame adrese reikia pakeisti ženklą ♣ į ženklą @).

Portretų kainos
Šio metų pas mane vieno žmogaus veido nespalvoto arba dalinai spalvoto portreto ant popieriaus lapo 60 x 50 cm kaina yra 530 €; ant popieriaus lapo 40 x 30 cm – 280 €.

Portretų atlikimo technika: Derwent pieštukas, medžio anglis, pastelė, mišri technika.

Dėl portretų, atlikti pieštukų technika su štrichais (kurie reikalaują daug daugiau darbo sąnaudų), kainų reikia tartis atskyrai. Ateityje portretų bei kitos mano kainos gali keistis be išankstinio įspėjimo.

Pereiti į PORTRETŲ GALERIJA

grįžti į pagrindinį puslapį